Vaše príbehy

Zápaly močových ciest zmizli

Prípravkami DIOCHI sa lieči celá rodina, už neberieme antibiotiká ale pri prvom prechladnutí si nasadíme Baktevir. Do dvoch dní je zvyčajne po chorobe a cítim sa ako znovuzrodený. Doma v zásobe máme vždy pripravený Baktevir a Astomin, ktorý nám poslúži vždy, keď zjeme ťažšie jedlo.

Po Astofresh kvapkách sa nám zas lepšie dýcha a zaspáva,kvapkáme ho aj na vankúše, najmä keď nás trápi kašeľ. Je zložený z úžasnej zmesi bylín a všetci známi, ktorí k nám prídu na návštevu vychvaľujú nádhernú vôňu v byte. Priateľka sa zas dlhodobo trápila so zápalmi močových ciest. Neustále nejaký zápal, potom išla k lekárovi, nasadil antibiotiká a tak sa to opakovalo dookola. Spoločne s poradkyňou v Sféra klube DIOCHI v Poprade sme jej nasadili kombináciu Vista clear a Diocel.

„Po kúre s Diocelom sa už zápaly močových ciest neobjavili!“

Na začiatku sme síce boli trochu skeptickí, ale keďže poradkyňa bola veľmi sympatická a sama si takto pomohla, nechali sme sa presvedčiť a prípravky si kúpili. Priateľka dodržiavala presné dávkovanie, vybrala dve balenia a čuduj sa svete, problémy s močovými cestami sa počas zimy vôbec neobjavili. Bol to pre nás zázrak, pretože priateľka mávala zápaly močových ciest aj 3-4-krát do roka. Už tri roky ju diagnóza zápal močového mechúra netrápi! Ďakujeme spoločnosti DIOCHI Slovakia, autorovi produktov Vladimírovi Ďurinovi za jeho skvelé prípravky, za odborné poradenstvo v Sféra kluboch DIOCHI, za vynikajúce prednášky a semináre. Sme radi, že sú na trhu bylinné prípravky DIOCHI, ktoré skutočne zaberajú a že odborníkom zo spoločnosti DIOCHI môžeme dôverovať!

AUTOR: pán Tomáš

Ešte si prečítajte:

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

V košíku nie sú žiadne produkty.