Predstavujeme vám komplexný systém regenerácie tela, ktorý sa volá Sféra. Jeho autorom je český bioterapeut Vladimír Ďurina, ktorý sa venuje otázkam, ako prírodnou cestou prinavrátiť človeku zdravie a vitalitu.

Spoznajte učenie o energiách tak, ako ho dokonale využívali staré civilizácie v Egypte a v ďalších častiach sveta. Súčasťou Sféry je malý regeneračný okruh tela podľa piatich elementov, ktorým môžete úspešne prejsť. Je založený na starom čínskom učení, ktoré využíva klasická čínska medicína, o piatich živloch, ktorými sú oheň, voda, zem, vzduch a kov. Alebo môžete prejsť veľkým regeneračným okruhom Sféry a vyskúšať tak regeneračné schopnosti bylín v dvanástich bioinformačných prípravkoch. Tieto 100% prírodné výživové doplnky sú kľúčmi, vďaka ktorým dokonale zregenerujete svoje telo. Môžete používať i jednotlivé „kľúče“ samostatne podľa toho, čo chcete na sebe zlepšiť či prečistiť.

Uznávaný bioterapeut Vladimír Ďurina sa viac ako dvadsať rokov zaoberá regeneráciou organizmu, zároveň aj bioterapiou a psychotronikou. Hľadá nové možnosti, ako rýchlo a úspešne zregenerovať telo a navrátiť človeku stratenú životnú silu, nazývanú Vis Vitalis. Teraz máte možnosť vyskúšať úplne nový systém celkovej regenerácie a ochrany tela, ktorý vznikol podľa jeho poznatkov a dlhoročných skúseností.

Pomocou dvanástich bioinformačných prípravkov sa môžete zbaviť uložených toxínov a celkovo zregenerovať svoje telo. Prečistiť všetky meridiány a orgány, zlepšiť svoju celkovú obranyschopnosť a odolnosť.

Aktivujte svoj ochranný systém a zistíte, že telo sa podľa svojich možností začne veľmi rýchlo regenerovať.

Môžete si zlepšiť zdravotný stav, cítiť sa lepšie po fyzickej aj psychickej stránke. Produkty Diochi totiž pôsobia na fyzickej, energetickej a emocionálnej úrovni súčasne. Nahliadnite do úplne iného sveta, ktorý vám prezradí mnoho nového o zdraví a vitalite.

A kto by nechcel na sebe niečo vylepšiť, či dokonca omladnúť? Nech vám Regenerácia vo Sfére slúži k zdraviu a životnému prospechu. Vstúpte do nového systému Regenerácia tela, ktorý vám prinesie nové poznatky.

Ďalšie články o regenerácii:

Ako sa pred vírusmi chrániť zvonka?

– Vírusy sa môžu drťaž až tri hodiny v aerosole, ale záleží, s akouo koncentráciou sa stretneme. Na plastoch prežívajú 48 hodín, na bavlne 24 hodín, na medi len 8 hodín – naši predkovia geniálne používali mosadzné kľučky, mosadz ako zlúčenina medi sa sama postupne dezinfikuje. K dezinfekcii vzduchu možno použiť aj ozónové prístroje, ktoré mnoho ľudí používa na dezinfekciu topánok a ponožiek. Pri dezinfekcii ale nesmiete byť v miestnosti alebo v priestore – poškodili by ste si pľúca.
Na vonkajšiu dezinfekciu mimo všeobecne odporúčaných roztokov na bázi alkoholu je možné použiť tiež DIOZON CLEAR 100 % ozónový krém, je to 100 % dezinfekcia.

Objavte produkty regenerácie vo Sfére

bylinné tinktúty, kapsuly, tablety, bioinformačné bylinné prípravky, ozónová kozmetika

Ešte si prečítajte :

V košíku nie sú žiadne produkty.