TRNAVA

Hlavná 33/16
917 01 Trnava
0917 717 787
trnava@diochi.sk

BRATISLAVA SABINOVSKÁ

Sabinovská 4/A, Odbočka z Trnavskej 56
821 02 Bratislava
0918 848 777
bratislava.sabinovska@diochi.sk

NITRA

Štefánikova trieda 15
949 01 Nitra
0915 974 364
nitra@diochi.sk

NOVÉ ZÁMKY

Hotel Korzo
Rákócziho 12, č.d. 216
940 02 Nové Zámky
0905 300 144
novezamky@diochi.sk

TRENČÍN

Jilemnického 2, budova ALFA, 1. poschodie
911 01 Trenčín
0917 717 737
trencin@diochi.sk

PRIEVIDZA

Matice slovenskej 12 – prízemie (budova Rozvoj)
971 01 Prievidza
0918 802 027
prievidza@diochi.sk

ZVOLEN

Kozáčeka 2182/11
960 01 Zvolen
0917 200 207
zvolen@diochi.sk

BANSKÁ BYSTRICA

Námestie SNP 17 (Salón SLENDER LIFE)
974 01 Banská Bystrica
048 414 47 06
0907 800 731
banskabystrica@diochi.sk

MARTIN

A. Kmeťa 13, Business centrum Slovan, kancelária 212
036 01 Martin
0905 300 905
martin@diochi.sk

ŽILINA

Bottova 5 – 1. poschodie
010 01 Žilina
0917 200 178
zilina@diochi.sk

POPRAD

Obchodné centrum ALFA
Námestie sv. Egídia 18/41
058 01 Poprad
0917 177 686
poprad@diochi.sk

KEŽMAROK

Hlavné námestie 58 (BYLINKÁRSTVO)
060 01 Kežmarok
052 45 25 053
0918 476 177
kezmarok@diochi.sk

PREŠOV

Masarykova 16/A – prízemie č.d. 15
080 01 Prešov
0905 818 555
presov@diochi.sk

KOŠICE – ALŽBETINA

Alžbetina 2 (2. poschodie)
040 01 Košice
0915 767 700
kosice.alzbetina@diochi.sk

KOŠICE – RÁZUSOVA

Rázusova 37
040 01 Košice
0918 463 681
kosice.razusova@diochi.sk

MICHALOVCE

Ul. Gorkého 11 (býv. kino Mier, KeMko)
071 01 Michalovce
0917 178 720
michalovce@diochi.sk

Žiadne produkty v košíku.