Každý produkt značky DIOCHI má svoje číslo a farbu, aby ste sa vedeli rýchlo zorientovať v tom, ktorú časť tela a energetickú dráhu harmonizuje. Na každom obale produktu nájdete čísla a farby produktov, s ktorými môžete váš výživový doplnok kombinovať.

Produkty sú súčasťou systému regenerácie a detoxikácie organizmu Sféra, ktorý zostavil bioterapeut Vladimír Ďurina s cieľom zharmonizovať celé telo. Tvoria ho prírodné výživové doplnky zostavené podľa originálnych receptúr z kvalitných bylín.

Regenerácia vo Sfére obsahuje 12 základných pozícií, z ktorých každá má svoju farbu aj číslo. Pomocou prípravkov, ktoré sú v pozícii zaradené, dokážeme zharmonizovať dvanásť základných meridiánov – energetických dráh nášho tela. Ovplyvňujú aj 8 špeciálnych meridiánov, ktoré spolu so základnými tvoria podstatu našej energetickej siete.

Výživové doplnky DIOCHI:

  • sú zoradené do 12 základných pozícií
  • majú 12 farieb
  • obahujú 12 základných bylinných tinktúr

Regenerácia vo Sfére

Pozrite sa na schému Regenerácie vo Sfére, ktorá pripomína ľudské telo. Každý prípravok DIOCHI je kľúčom na harmonizáciu určitej oblasti ľudského tela. Jednotlivé časti sú navzájom prepojené energetickými dráhami.

Regenerácia vo Sfére - DIOCHI Slovakia

SFÉRA 1

SFÉRA 2

SFÉRA 3

SFÉRA 4

SFÉRA 5

SFÉRA 6

SFÉRA 7

SFÉRA 8

SFÉRA 9

SFÉRA 10

SFÉRA 11

SFÉRA 12

„Keď je energia v meridiáne v disharmónii, začína v ňom proces degenerácie, a to najmä na križovatkách meridiánov a na miestach ich výstupu na povrch. Na miestach s nedostatkom energie sa tvoria zápalové ložiská a miesta, kde sa hromadia toxické odpadové látky nielen nášho metabolizmu, ale aj metabolizmu baktérií, vírusov a plesní“

VLADIMÍR ĎURINA

autor produktov DIOCHI

V košíku nie sú žiadne produkty.