Forma produktov DIOCHI

Produkty DIOCHI sú vo forme tekutej a tuhej. Patria pod súhrnný názov výživové doplnky. Liečivá liečia, doplnky dopĺňajú a telo sa lieči samo.

Znamená to, že výživový doplnok nám do tela dopĺňa niečo, čo mu chýba.

A celkom iste uznáte sami, že v dnešnej ,,príliš rýchlej“ dobe techniky, chémie a priveľkých stresov či zhonu nám všeličo chýba. Vďaka vyvinutej civilizácii strácame kontakt s prírodou a doplácame na to zdravím.

My k vám prírodu vraciame späť vďaka unikátnym 100% bylinným bioinformačným produktom.

KVAPKY

Ide o extrakty z rastlín a ďalších látok, ktoré sú macerované zastudena v liehovodnom roztoku. Tým dochádza k veľmi šetrnej extrakcii. V roztoku sa rozpustia aj látky rozpustné v liehu, aj rozpustné vo vode. Voda a kvasný lieh sú dve najlepšie prírodné rozpúšťadlá. Lieh je navyše univerzálna a doteraz ničím neprekonaná prírodná konzervačná látka, ktorá sa v prírode bežne vyskytuje.

Pár kvapiek vodo-alkoholového extraktu, ktorý sa užíva trikrát denne, môže posilniť náš organizmus natoľko, že sa sám dokáže zregenerovať a odbúrať toxickú záťaž.

Pozitívna stránka alkoholu

Pár kvapiek alkoholu pomôže ráno uvoľniť napätie ciev a znížiť riziko vzniku aterosklerózy. Pôsobí proti zrážaniu krvi a vzniku trombov a tým aj upchávaniu ciev. Upravuje hladinu cholesterolu, podporuje správny HDL cholesterol.

Pár kvapiek alkoholu ráno pomôže odstrániť trému, stres a psychické napätie. Alkohol urýchľuje vstrebávanie rastlinných látok a zvyšuje účinnosť prípravkov.

Napríklad ak budete mať na regeneráciu ciev a mozgu prípravok tekutý a tuhý s rovnakým obsahom látok, tak tekutým prípravkom tento okruh zregenerujete rýchlejšie. Fruktóza obsiahnutá v kvapkách zas, naopak, urýchľuje odbúravanie alkoholu. Malé množstvá priaznivo pôsobia na organizmus. Navyše sú vodo-alkoholové extrakty veľmi stabilné a ich kvalita dokonca časom rastie.

Človek si sám tiež vytvára v črevách malé množstvo alkoholu, keď je cukor, ktorý v črevách rozloží miniatúrne kvasinky a pretvorí ich na alkohol. Vďaka alkoholu môže byť extrakt koncentrovaný. Samozrejme sú aj iné rozpúšťadlá a konzervačné látky a dokonca prípravky bez konzervácie a alkoholu, ale ich stabilita a kvalita sú ďaleko za horizontom našich prípravkov. Tiež ich cena je vysoká, navyše sa musia uchovávať v chlade a čo najrýchlejšie spotrebovať. Baktérie číhajú všade a taký produkt je pre nich pochúťkou, rozkladajú napadnutý produkt a menia jeho chemické vlastnosti. Alkohol je preverený tisícročným používaním, je súčasťou veľkých darov prírody, ale musí sa s ním vedieť zaobchádzať.
Všetko je jed i liek zároveň, záleží na dávkovaní.

Kvapky majú veľkú silu

Zmes vody a alkoholu je pre naindukované informácie a pre rozpustné látky z rastlín najlepším nosným médiom. Roztok si udržuje svoju dynamiku, ktorá sa dá občasným pretrepaním aktivovať.

Každá rastlina je dôležitou a dobre premyslenou súčasťou celku, ako by bol celok samostatnou rastlinou. Jednotlivé byliny a informácie sa navzájom synergicky dopĺňajú. Tým nám vznikne vysoko biologicky aktívny celok. Keď ho užívame pravidelne, telu sú predkladané informácie rôznych látok a ak nájdu v tele odozvu, vďaka biorezonancii naštartujú samoregeneračný proces. Dalo by sa povedať, že každý produkt postupuje ako „inteligentná bytosť“.

KAPSULE A TABLETY

Tuhá forma produktov Diochi posilňuje pôsobenie tekutých prípravkov. Obsahuje vysoké percento rastlinných výťažkov. Vhodná je na hlbšiu regeneráciu alebo tam, kde potrebujeme rýchlo stabilizovať organizmus.

KOZMETIKA

Bioinformačná kozmetika DIOCHI hamonizuje enegetické dráhy tela a prostredníctvom biorezonancie ruší energetickú príčinu disharmónie v informačnom poli človeka. Pleť do hĺbky čistí, hydratuje, vyživuje.

BYLINNÉ NÁPOJE

Ponúkame vám aj bioinformačné bylinné nápoje DIOCHI, ktoré podporujú účinok ostatných našich produktov. Všetci vieme, že dôkladná regenerácia bez dostatočného príjmu tekutín nie je možná. A práve preto sme pre vás pripravili bioinformačné bylinné nápoje na podporu celkovej detoxikácie organizmu. Vďaka nim sa toxíny lepšie rozpúšťajú a odplavujú z tela von.

Ešte si prečítajte :

V košíku nie sú žiadne produkty.