Zdravie

Ženy a muži v prechode

Ženy v strednom veku prechádzajú menopauzou, ktorá pre ne znamená veľké hormonálne zmeny, u mužov v rovnakom veku k dramatickým zmenám v tvorbe ich pohlavného hormónu väčšinou nedochádza.

Ženy a muži v prechode

Aj keď k jeho znižovaniu dochádza už po tridsiatke, je to veľmi mierny pokles,asi 1,5% za rok. V tomto období po štyridsiatke je možné zaznamenať prvé príznaky prechodu. U každého človeka začína prechod inokedy. Mužská menopauza sa prejavuje potením počas spánku, najmä na hrudi, zníženým záujmom o sex,zvädnutou pleťou, podráždenou psychikou. Keď začneme užívať bioinformačný prípravok Androzin, zníži sa potenie a zvýši sa záujem o sex. Fytoloátky z Androzinu využije mužské ale aj ženské telo na výrobu užitočných hormónov, ktoré následne pomáhajú prekonávať nepríjemné vedľajšie účinky prechodu.

Majú ženy testosterón?

Testosterón je steroidný hormón, ktorý je zodpovedný za vznik primárnych a sekundárnych pohlavných znakov. Očakávané hodnoty testosterónu v krvi: muži (18 – 81 rokov): 12 – 3 ng/ml. Málo sa hovorí o tom, že testosterón majú aj ženy. U žien pochádza testosterón z kôry nadobličiek a vaječníkov a je vedľajším produktom metabolizmu. Očakávané hodnoty testosterónu u žien:(18 – 64 rokov): 0,07 – 0,65 ng/ml. Pre prechodoví obdobie u žien a spomalenie starnutia je dobré užívať produkt Estrozin 2 až 3x denne 10 kvapiek. Zo skúseností vieme, že takéto dávkovanie stačí na to, aby sa návaly u žien zmiernili. Napríklad ženy počas prechodu trpela 40 návalmi denne, počas užívania Estrozinu v tomto dávkovaní sa počet návalov znížil na dva denne! Keď k tomu pridáme krém Estrozin, ktorý budeme natierať 2x denne na tvár, prsia, žalúdok a močový mechúr, celkovo vzrastie naše sebavedomie, prsia sa nadvihnú, získajú lepší tonus a tvar, psychika sa rozjasní a upevní.

Fytolátky Estrozinu krém napomáhajú vyhladzovať vrásky a spomaľujú starnutie pokožky, pretože obsahujú silné antioxidanty a biominerály, ako je najmä kremík, ktorý má blahodarný omladzujúci vplyv. Obsiahnutá výťažky z rastliny Maytenus ilicifolia napomáhajú brzdiť rozmnožovanie buniek rakoviny pokožky. Estrozin krém je tiež vynikajúci na regeneráciu pokožky poškodenej slnečným žiarením a soláriami po opaľovaní. Biominerály zmierňujú svrbenie pokožky a priaznivo pôsobia na pleť trpiacu ekzémom. Estrozin krém obsahuje silnú koncentráciu omladzujúcich fytolátok, ktoré sa používali v starom Egypte. Súčasne môžeme popíjať bylinný nápoj z rastliny Maytenus ilicifolia.

Autor: Vladimír Ďurina, bioterapeut

Ešte si prečítajte:

V košíku nie sú žiadne produkty.