Zdravie

Zbrane rastlín proti baktériám

Užívate antibiotiká? Pridajte si k nim aj výživové doplnky DIOCHI. Sú vyrobené z rastlín, plných zbraní útočiacich na baktérie.

Prípravok Deviral obsahuje taníny a ďalšie látky, ktoré sa osvedčili pri znižovaní rezistencie baktérií na antibiotiká, ak sa s nimi podávajú súčasne. Antibiotikum zasiahne baktériu, ale tá je šikovná, použije svoju pumpu, antibiotikum zo seba vypumpuje a obalí sa. Tak prestáva antibiotikum účinkovať. Ak súčasne podáme produkt Deviral, účinné rastlinné látky sa zachovajú ako piesok, ktorý hodíme do pumpy a tá sazadrie. Baktéria tak antibiotikum nevypumpuje a to ju zabije. Hľadanie rastlinných látok, ktoré pôsobia proti „zadretiu“ bakteriálnej pumpy, je novýsmer výskumu v oblasti fytoterapie.

Ako používať bioinformačné produkty počas užívania antibiotík?
Preštudujte si informácie na príbalovom letáku antibiotika a ak sa dočítate, že sa antibiotikum vylučuje z tela prostredníctvom obličiek, použite na ich posilnenie všetky produkty modrej farby, ako je napríklad prípravok Diocel. Ak sa antibiotiká vylučujú pľúcami, použite bioinformačné produkty fialovej farby, ako je napríklad Baktevir. Obaly bioinformačných produktov DIOCHI majú rôzne farby a každá farba patrí určitej skupine orgánov.  Napríklad Detoxin má zelenú farbu a je určený na posilnenie pečene a žlčníka. Niektoré produkty majú viacej farieb, ako napríklad Vista clear, ktorého obal lemuje zelená a modrá linka. To znamená, že sa dá použiť na dvojicu pečeň a žlčník, ale aj na dvojicu obličky a močový mechúr.

e-shop: BIOINFORMAČNÉ PRÍPRAVKY TU!

Autor: VLADIMÍR ĎURINA, bioterapeut

V košíku nie sú žiadne produkty.