Zdravie

Prírodný lifting – Osvedčené rady bioterapeuta

Prednosťou prípravku Diaflex biobalzam, ktorý som vyvinul, je rýchle vypnutie pleti, jej okamžitá regenerácia, výživa vlasových korienkov a ochrana ústnej dutiny pred zubným kazom.

Pod pojmom bioinformačná kozmetika sa ukrývajú prípravky, ktoré harmonizujú energetické dráhy tela (meridiány) a prostredníctvom biorezonancie rušia energetickú príčinu disharmónie v informačnom poli človeka. Bioinformačná kozmetika hĺbkovo čistí a detoxikuje organizmus. Keď zasiahne rezonančná vlna miesto, kde sú uložené toxíny, spôsobí malé „zemetrasenie“, toxíny sa uvoľnia a telo ich vylúči. Človek si tak vďaka predkladaným informáciám sám dokáže rýchlo oživiť samoregeneračné schopnosti a následne uvedie telo do harmonického stavu.

 

Diaflex biobalzam
Diaflex biobalzam je koncentrovaný bioinformačný balzam s vysokým výťažkom z indiánskej rastliny Stevia rebaudiana a s biominerálmi z minerálu šungit, ktorý je tvorený uhlíkovou nanosieťou. Prednosťou balzamu je rýchle vypínanie pleti, jej okamžitá regenerácia, výživa vlasových korienkov a ochrana ústnej dutiny pred zubným kazom. Urýchľuje čistenie pleti, spomaľuje starnutie a dokonale hydratuje pokožku v akomkoľvek veku. Slúži ako podklad ku každodennému krému, ako balzam na regeneráciu ústnej dutiny, vlasov a tiež ako čisto prírodná prísada do kúpeľa. Stévia má antibakteriálne a antivírusové účinky. Podporuje výživu pokožky a napomáha jej rýchlej regenerácii. Harmonizuje všetkých dvanásť základných a osem vedľajších meridiánov. Objavili sme teda prvý balzam na svete, ktorý má vplyv na celú energetickú sieť človeka. Tak získava neobmedzené použitie. Jeho doménou je celá plocha tela. Má rozsiahly vplyv na energetiku organizmu, využijeme ho ako univerzálnu výživu pleti a na ošetrenie nečistej, ekzematickej a psoriatickej pokožky. Indiáni kmeňa Gauaraní, ktorí pravidelne žujú lístky stévie, tvrdia, že im pomáha zabúdať na kalorické, sladké a tučné jedlá. Dokážu tak lepšie ovládať svoju psychiku a majú zvýšený nárast fyzickej energie. Je známe, že keď si dáme do úst niečo sladké a po chvíľke si ústa vypláchneme, tak sa nám cez reflexné zóny dostávajú do mozgu informácie, že prichádza kalorické jedlo a mozog zvyšuje nárast energie v tele. Prejaví sa to aj zvýšeným fyzickým výkonom a pritom sme nemuseli zjesť nič sladké. Jednoducho sme telo oklamali, výsledkom je zvýšené spaľovanie a lepší metabolizmus bez prísunu kalórií

Ošetrenie ústnej dutiny
DIAFLEX biobalzam môžeme využiť aj na ošetrenie ústnej dutiny. Po vyčistení zubov 1x streknite DIAFLEX biobalzam do úst a nechajte pôsobiť. Niekomu sa bude zdať chuť kvapiek silná, ale americkí indiáni používali lístky stévie na ochranu ústnej dutiny. A výskumy zistili, že sledovaná populácia z kmeňa indiánov Guaraní takmer netrpí kazivosťou zubov, takže mohli potvrdiť, že stévia dokáže zničiť mnohé nebezpečné baktérie ústnej mikroflóry.

Autor: Vladimír Ďurina

Ešte si prečítajte:

V košíku nie sú žiadne produkty.