Vaše príbehy

Deduško diabetik si polepšil

Deduško ležiaci pacient na začiatku vravel: „Nebudem ako pokusný králik“. Postupne zmenil názor, keď pocítil pozitívny vplyv bylinných produktov DIOCHI na svojom organizme.

Môj deduško je ležiaci pacient, a tak sa mu objavil sakrálny dekubit. Boľavé miesto sme natierali dezinfekčnými krémami, ale deduško sa stále sťažoval, že ho rana bolí a ešte aj svrbí. Tak sme vyskúšali Diozon clear. Spočiatku sa bránil, že len vymýšľame a on nie je pokusný králik. Keď sa svrbenie zmenšilo a rana sa uzatvárala, zmenil názor.
Využívali sme 2x krém Diozon Clear a rana sa postupne vyhojila. Naďalej ranu natierame, pretože nová koža je veľmi jemná. Deduško nechce iný krém iba Diozon clear.

Náš deduško je diabetik, pichá si inzulín 3x denne. Po prečítaní príspevku od člena DIOCHI p.Antonína sme aj my vyskúšali prípravky, ktoré uvádzal (Diaflex, kapsuly Viraimun 3×2, Gerocel kvapky 3×20). Čaj nechcel piť. Pri kontrole nám p. diabetička uviedla, že výsledky sa očividne zlepšili a znížila mu dávky inzulínu. Milo nás to prekvapilo a veľmi potešilo.

AUTORKA: Mária z Nitry

Ďalšie odporúčané produkty:

Ešte si prečítajte:

V košíku nie sú žiadne produkty.