Zdravie

Vladimír Ďurina o prípravku ALFA ARTRIZONE

Elixír pre všetkých 50+ na pohybový aparát, kĺby, kosti.

„K vytvoreniu prípravku ALFA ARTRIZONE ma priviedli moje osobné problémy s kĺbmi. Aj prvý prípravok značky DIOCHI s názvom DETOXIN vznikol kvôli mojim vtedajším problémom s pečeňou…vždy sa to tak prepojí,“ hovorí Vladimír Ďurina, autor všetkých receptúr produktov značky DIOCHI.

Alfa Artrizone je teda prípravok určený predovšetkým na problémy s kĺbmi?

– Áno, ako už napovedá samotný názov, prípravok je vhodný na kĺby, no nielen na ne. Podstúpil som operáciu endoprotézy, problémy s bedrovými kĺbmi sú u nás v rodine dedičné. Používal som produkty DIOCHI: ARTRIZONE krém,VENISFÉR kvapky, VISTA CLEAR kapsuly – tým všetkým sa darí pomôcť mladším ročníkom. Keď človek starne, klesá výkonnosť imunitného systému, vtedy potrebuje silnejšie ale zároveň aj  šetrnejšie dávky fytolátok. Pretože ani vysoké dávky bylín nie sú pre starších ľudí optimálnym riešením. Preto bolo také podstatné zakomponovať do receptúry byliny, ktoré majú navyše aj protizápalové účinky, chránia obličky a pečeň. Vďaka kombinácii účinných látok tieto podmienky prípravok ALFA ARTRIZONE spĺňa.

Problémy s kĺbami a s tým spojené bolesti ste teda zažili na vlastnej koži…

– Áno, podstúpil som výmenu bedrového kĺbu na jednej nohe a potom som začal mať problémy aj s druhou nohou. Začali sa tvoriť mikrocysty a osteofyty, ktoré sú veľmi bolestivé. Tvrdí sa, že bolesť kĺbov je snáď najhoršou bolesťou ľudského tela. Môžem to potvrdiť – mikrocysta mi praskla, dostal som injekcie a analgetiká k tomu, bolesť som cítil stále rovnako intenzívne, ako pred ošetrením. Každý milimeter pohybu znamenal pre mňa obrovskú bolesť.

Vtedy ste začali pracovať na ALFA ARTRIZONE?

– Predtým som vyskúšal všetko, čo DIOCHI ponúka na kĺby. Napríklad ARTRIZONE krém mnohým ľuďom pomôže,najmä pri zápalových reakciách, ale už nie v prípade mikrocýst. Mal som veľké bolesti, prestal som sa úplne pohybovať a musel som chodiť len s pomocou barlí, čo je veľké sociálne obmedzenie. Bolo to v období, keď som už mal Alfu v hlave, okolnosti ma donútili jej vývoj urýchliť.

„Mal som veľké bolesti, prestal som sa úplne pohybovať a musel som chodiť len s pomocou barlí, čo je veľké sociálne obmedzenie. Bolo to v období, keď som už mal Alfu v hlave, okolnosti ma donútili jej vývoj urýchliť.“ 

VLADIMÍR ĎURINA – autor produktov Diochi

Aké rastliny sú v tomto novom produkte ťažiskové?

– Náhodný rozhovor v telocvični (to som bol po operácii prvej nohy a začali sa mi objavovať problémy s druhou) ma doviedol ku kurkume. Začal som hľadať, ako urobiť maximálny koncentrát. Skúšal som užívať kapsuly s kurkumínom – výťažkom z kurkumy, bolesti postupne prestávali, osteofyty mizli a prestávali ma odvážať do nemocnice. Kurkumín nielen potláča zápal, ale aj stimuluje rast buniek chrupavky. Aby sa cievy zachovali v kondícii dôležitá je výživa chrupavky. Keď človek starne, cievy nie sú tak ideálne, ako bývali. Je dôležité mať v poriadku pečeň,pretože pečeň má na starosti cievny systém. Chcel som pridať do prípravku účinnú látku, ktorá by pôsobila na cievy. Našiel som ju v byline pupočník ázijský, ktorý nielen eliminuje zápaly, podobne ako kurkumín, ale ešte aj ovplyvňuje periférne prekrvenie, pamäť, má aj protirakovinové účinky. Vďaka tomuto spojeniu môže byť chrupavka krásne vyživená, cievy sú zachované.V opačnom prípade dochádza k mechanickému opotrebovaniu – cievy miznú a kĺb vysychá. Kurkuma má aj perfektné účinky na Alzheimera. Pupočník ázijský naviac napomáha vstrebávanie ďalších látok v ALFA ARTRIZONE, aby sa dostali do celého tela. Súčasne pracuje na mozgu aj na srdci, čo je pre staršieho človeka skvelé. Okrem toho oba bránia agregácii krvných doštičiek, je to teda prevencia vzniku trombóz. Pupočník ázijský má aj pozitívne účinky na arterosklerózu – vznik usadenín v cievach. Je to taký elixír pre ľudí, ktorí majú viac ako 50 rokov. Pre ženy aj pre mužov.

Diagnóza teda vôbec nie sú len kĺby?

– Vôbec nie, pôsobí navšetky zápaly v tele. Prípravok ocenia muži nad 50 rokov pri problémoch s prostatou, pri Crohnovej chorobe, reumatických zápaloch. Upravuje trávenie, aj stolicu. Ďalej aj pri Alzheimere, ktorý je teraz veľkým problémom. Má aj protirakovinové účinky. Ďalšie sú antivírusové a antibakteriálne účinky. ALFA ARTRIZONE obsahuje aj výťažok zo sladovky hladkoplodej – amonnú soľ, ktorá má antivírusové účinky, ďalej piperín, ktorý má preukázané účinky na imunitný systém a súčasne pôsobí proti parazitom a escín, ktorý priaznivo ovplyvňuje elasticitu ciev.

Aké máte skúsenosti s preparátom po jehouvedení na trh?

– Kamarátka užívala 3×2 kapsuly počas troch týždňov a problémy s kĺbmi ustali. Podlhom čase si zatancovala. Zlepšenie samozrejme súvisí aj so životosprávou, jedôležité obmedziť mäso, konzumovať menšie dávky tak, ako ľudia za starých čias.Prípravok niekomu ušetrí operáciu endoprotézy. Ak už je to nevyhnutné, potomprinajmenšom skvalitní život a uľaví od bolestí. Vyskúšali sme tento prípravok užívať aj pri problémoch s prostatou. Zlepšila sa najmä situácias nočným močením a to už vtedy, keď sa užívali dve kapsuly predspaním. Pre nás to bolo ako malý zázrak a tí, ktorí trpia týmto problémom vedia, o čom hovorím.

Prevzaté z magazínu Sféra

Ešte si prečítajte:

V košíku nie sú žiadne produkty.