Zdravie

Vista clear je prírodná cesta

Z prírodných prostriedkov, ktoré obsahujú vyvážený bylinný komplex a sú vhodné pri udržiavaní správnej hladiny cholesterolu, odporúčam výživový doplnok Vista clear.

Vista clear je prírodná cesta

Výživový doplnok Vista clear je vyrobený z čučoriedok, ktoré sú vhodné pri harmonizácii správneho fungovania obličiek, pečene, žlčníka a očí.

Flavonoidy pre lepší zrak

Flavonoidy z čučoriedok sa osvedčili pre lepší zrak, čo je vynikajúce aj pri zelenom zákale. Fytolátky, ktoré obsahujú, podporujú aj regeneráciu a pevnosť kĺbov, šliach, harmonizujú krvný cukor a prispievajú k chudnutiu. Upravením energetiky pečene a žlčníka sa telo samé vyrovná aj s problémami s vysokým cholesterolom, a to prírodnou cestou.

VISTA-CLEAR-pecen-zlcnik-oci-diochi-sk

Základ úspechu je zdravý životný štýl

Vista clear je výživový doplnok, ktorý je vhodný na harmonizáciu metabolizmu tela. Každý z nás si potrebuje uvedomiť, že zázrakov na počkanie sa nedočká. Základom zdravia je pestrá a vyvážená strava a dostatok pohybu. Po každom jedle doplňte stravovanie kapsulami Vista clear a určite sa po nejakom čase budete cítiť lepšie. Vista clear kapsuly sú vysoko koncentrované a kvalitné výťažky z liečivých bylín a rastlín.

Zdravé čučoriedky

Extrakt z čučoriedok, ktorý obsahuje prípravok Vista clear pochádza zo Švajčiarska a je vo vysokej kvalite. Je vhodný pri harmonizácii krvného cukru, zlepšovaní zraku a spomaľovaní starnutia. Prípravok obsahuje aj antisepticky pôsobiace rastliny hamamel virgínsky a pagaštan konský hramonizujúci srdcovo – cievny systém.

Psychika v harmónii

So správnou funkciou orgánov je spojená aj psychika, ktorú v prírpavku Vista clear harmonizuje liečivá bylina medovka lekárska. Keď sú naše orgány správne energeticky vyážené, aj psychika je v pohode. Naše telo je užívaním bioinformačných výživových doplnkov neustále energeticky na vysokej úrovni a v harmónii.

Môj tip na cesty

Ja osobne si beriem Vista clear na rozne zahraničné cesty do krajín, kde hrozí riziko získania hnačkových ochorení. Po jedle si dávam preventívne 2 kapsuly 3 x denne a to mi stačí ako ochrna pred hnačkami.

Autor: Vladimír Ďurina

Ešte si prečítajte:

V košíku nie sú žiadne produkty.