Zdravie

Unikátny prípravok – Osvedčené RADY bioterapeuta

Keď sa pozrieme na hviezdne zloženie rastlín, musíme uznať, že DETOXIN kvapky sú vskutku unikátny bylinný prípravok. Vyvinul som ho na ochranu buniek pečene a žlčníka.

Aké poruchy súvisia s nerovnováhou v meridiánoch pečene a žlčníka?
Málokto vie, že aj za svetloplachosťou stojí znížená funkcia pečene. Často sa vám unavia oči z počítačovej obrazovky? Súvislosť medzi pečeňou a zrakom je v tradičnej čínskej medicíne všeobecne známa. Ste výbušný a počas dňa vás ľahko niekto rozčúli? Potom za tým môže byť tiež vaša pečeň. Bolia vás korienky vlasov? Na pozadí problému sa ukrýva oslabený žlčník. Rozpadajú sa vám bedrové kĺby? Aj to súvisí s disharmóniou v meridiáne pečene.

Alergie a kvapky DETOXIN
Prípravok DETOXIN obsahuje byliny, ktoré priaznivo pôsobia na eliminovanie vzniku alergií vo všetkých jej formách. Detoxikačný proces je vďaka kombinácii fytolátok tak hlboký, že sa telo dokáže vysporiadať s rôznymi druhmi alergií a samé uskutoční desenzibilizáciu. To znamená, že ak používate prípravok pravidelne a trpíte alergiou, tak si za nejaký čas telo samé vytvorí ochranu proti látke, ktorá vám spôsobovala problémy. Osobné skúsenosti ma viedli k napísaniu tohoto odstavca. Zažil som na vlastnej koži, že fytoterapia je skutočne prínosná v liečbe alergií, dokonca aj chronických. Chce to však, aby účinné fytolátky pôsobili na organizmus dlhší čas. Preto DETOXIN kvapky neužívajte len v období svojej alergie, ale urobte si kúru kedykoľvek počas roka a užívajte tri fľaštičky za sebou. Niekomu stačí pracovať na desenzibilizácii kratší časový úsek, niekto musí vydržať dlhšie – až dovtedy, kým problém nezmizne. Prípravkom sa aktivizujú samoregeneračné procesy v tele. Zostavil som ho tak, aby si telo pri alergiách, žlčníkových a pečeňových problémoch pomohlo samé. Vyberal som také rastliny, ktoré sú zlatými pokladmi našej aj svetovej prírody. Pri troche starostlivosti a chcenia nemusí byť rozkvitnutá lúka pre alergika peklom, ale potešením. Vyskúšajte DETOXIN kvapky, pridajte trochu svojej starostlivosti, pravidelne ho užívajte dlhší čas s odporúčanými týždňovými prestávkami a sami uvidíte, že vaše telo sa dokáže zregenerovať samé.

Problém žlčníkové kamene
Žlčníkové kamene patria do zoznamu civilizačných ochorení, ktorým je možné predchádzať zdravým spôsobom života, najmä stravou s malým množstvom tukov. Je dobré vyhýbať sa tukom s nasýtenými mastnými kyselinami (živočíšne tuky) a doplniť potravu bohatú na vlákninu (ovocie, zelenina, cerálie). Kto sa naviac pravidelne pohybuje, trpí podľa vedeckých zistení žlčníkovými kameňmi menej často. A ešte jedna zaujímavosť. Ženy trpia týmto ochorením trikrát častejšie ako muži. Nie je to však preto, že žijú menej zdravo, ale je to tak z hormonálnych dôvodov.

DETOXIN krém
DETOXIN krém je bioinformačný, regeneračný masážny a relaxačný krém so širokým spektrom účinkov. Z hľadiska čínskej medicíny som ho koncipoval tak, aby harmonizoval meridián pečene, žlčníka, sleziny, obličiek a ďalších energetických dráh. Maximálne hydratuje a je vhodný na suchú, starnúcu pokožku a pre pleť trpiacu ekzémami. Po aplikácii krému na tvár alebo telo ihneď pocítite výraznú hydratáciu. Svojím účinkom je DETOXIN krém unikátny. Obsahuje vysoké percento skvalénu a výťažok z vynikajúcej indiánskej rastliny tapeque, ktorá regeneruje pokožku. Indiáni ju používali ako unikátnu čistiacu bylinu pri kožných plesniach, vyrážkach, hemoroidoch, bolestiach a regenerácii svalov. Krém obsahuje aj vysoké množstvo prírodného skvalénu, látky, ktorá sa prirodzene vyskytuje v koži človeka, vekom však jeho hladina klesá. Silno hydratuje, podobne ako kyselina hyalurónová a má antioxidačné účinky. Celkovú hydratáciu ešte zvyšuje extrakt z rastliny kigélia africká, ktorý zlepšuje elasticitu pokožky, jej hydratáciu a chráni vlákna elastínu aj kolagénu. Krém obsahuje tekuté polysacharidy – glukány z Centella asiatica, ktoré dodávajú pokožke sviežosť. Spolu s ozónom a ostatnými aktívnymi látkami zabraňuje prieniku mikróbov cez pokožku.


Radí vám: Vladimír Ďurina, zakladateľ a majiteľ spoločnosti DIOCHI Slovakia, s.r.o. Autor všetkých receptúr prípravkov DIOCHI. Viac ako 25 rokov sa venuje fytoterapii a čínskej medicíne.

Ešte si prečítajte:

V košíku nie sú žiadne produkty.