Zdravie

Svieža myseľ a dokonalé sústredenie

Ak máme pred sebou náročné úlohy, skúšky alebo sme pod tlakom stresu, potrebujeme mať sviežu myseľ, ktorá sa vie dokonale sústrediť. V takýchto obdobiach sa osvedčil bylinný prípravok Levamin.

 

lotos indický prípravok Levamin

„Názov Levamin vznikol od slova levitovať, vznášať sa. Obsahuje rastliny, ktoré pôsobia stimulujúco aj upokojujúco. Pomáhajú nám udržiavať telo vo vyváženom, harmonickom stave a súčasne nás povzbudzujú k väčším psychickým aj fyzickým výkonom. Osviežujú aj zlepšujú pamäť,“ hovorí bioterapeut Vladimír Ďurina, autor produktov značky DIOCHI. Levamin je unikátnou zmesou rastlín pre pohodu a dobrú náladu.

V období stresu a vypätia

V receptúre prípravku Levamin objavíte rastliny označované ako adaptogény. Vďaka nim sa dokážeme lepšie prispôsobovať stresu počas dňa, ale aj zvládať náročné životné situácie, zmeny časových pásiem či prostredia.

Jedným z adaptogénov, ktoré prípravok obsahuje je rozchodnica ružová, ktorá je ochrancom mozgu a nervových buniek pred degeneratívnymi vplyvmi. Ale tiež pomocníkom pri zlepšovaní pamäte a sústredenia. Prispieva k duševnej pohode a k zmierneniu účinkov stresu. Harmonizuje pečeň, ktorá je veľmi dôležitá pri detoxikácii tela. Je zdrojom prírodných antioxidantov, teda látok, ktoré pôsobia proti pôsobeniu voľných radikálov v organizme. Antioxidanty sú tiež silnými bojovníkmi proti predčasnému starnutiu buniek aj pleti.

„Levamin je vynikajúci pre duševne aj fyzicky pracujúcich ľudí, napríklad pre podnikateľov, manažérov, študentov, športovcov, oslabených ľudí a všetkých, ktorí chcú podporiť svoju duševnú silu,“ hovorí bioterapeut Vladimír Ďurina.

Silná energia

Levamin je v systéme Regenerácie vo Sfére nositeľom čísla 11, ktoré vyjadruje nielen jeho pozíciu, ale aj to, že má vplyv na najvyššiu energetiku tela. Silné energetické pôsobenie je vyjadrené aj na etikete lotosovým kvetom, ktorý Levamin obsahuje,“ hovorí Vladimír Ďurina.

Lotos indický slúži v Ázii na vyjadrenie najvyššej energetiky tela. Obsahuje látky, ktoré harmonizujú metabolizmus tukov a preto je táto rastlinka výborným spoločníkom, ak sme sa rozhodli zhodiť nadbytočné kilogramy. Rastlinka sa v Indii používa aj ako tonikum a afrodiziakum.

Ak potrebujeme chudnúť

Metabolizmus, ktorý funguje ako hodinky, to je sen mnohých z nás. Levamin obsahuje rastliny harmonizujúce metabolizmus tukov a stimulujúce k vyšším fyzickým výkonom. Preto počas chudnutia budete mať s týmto prípravkom aj väčší entuziazmus do cvičenia a zmeny vášho životného štýlu.

Podporme samoregeneračné schopnosti tela a posuňme hranicu svojich možností o kus ďalej. Regenerácia vo Sfére je pre všetkých. Máme na viac, ako si myslíme!

 • LEVAMIN

  koncentrácia, pamäť 15,99

  podpora koncentrácie a pamäte

  • pozitívne pôsobí na pamäť – vhodný pre študentov
  • podporuje koncentráciu – pre manažérov
  • zvyšuje fyzické výkony – pre športovcov
  • podporuje metabolizmus tukov pri redukčnej diéte
  • pôsobí ako životabudič a stimulant – vhodný ako náhrada kávy
  • zbystruje zmysly, vnímanie, dodáva nadhľad
  • harmonizuje osobnosť, dodáva vnútornú silu

Ešte si prečítajte:

Žiadne produkty v košíku.