Recenzie a skúsenosti

Prečo odporúčam produkty DIOCHI?

Oslovila ma účinnosť a široké možnosti využitia produktov DIOCHI.

S produktami DIOCHI pracujem od roku 2005. Za ten čas som nazbierala mnoho zaujímavých skúseností s ich pôsobením na ľudský organizmus. Mnohé z nich majú veľmi prekvapivé účinky, ktoré dosahujú najmä vďaka kombinácii bylín a ich vzájomnej potenciácii.

Pôsobia ako bioinformačné produkty, čo znamená, že odstraňujú škodlivé informácie z organizmu a prinášajú informácie pre telo pozitívne. Zároveň sú biorezonančné, vďaka čomu dokážu rozrušovať chronické infekčné ložiská v tele a telo tak dôkladne detoxikujú. Práve ich účinnosť a široká možnosť využitia ma oslovila, začala som s nimi pracovať a viac ich skúmať.
Moji pacienti, ktorým v ordinácii produkty odporúčam po nich zaznamenávajú ústup svojich zdravotných ťažkostí, zvýšenie vitality, zmenšenie únavy, zlepšenie psychiky a mnoho iných príznakov. Produkty DIOCHI často používam aj pre mojich zvieracích miláčikov.

Prečo je dôležité organizmus detoxikovať?

Všetkým pacientom alebo aj klientom, ktorí chcú detoxikovať svoj organizmus, vysvetľujem, že tak, ako svoje telo umývame, čistíme a skrášľujeme zvonka, tak by sme sa oň mali starať aj zvnútra. Zanášame ho totiž množstvom nepotrebných, nevhodných až škodlivých látok z vonkajšieho prostredia (potraviny, chémia, lieky, mikroorganizmy atď.), ale tiež splodinami látkovej premeny organizmu. Organizmus mnohokrát nedokáže niektoré látky spracovať a tak sa ich metabolity hromadia v tele a spôsobujú zdravotné problémy (ako napríklad intolerancia lepku alebo mliečnej bielkoviny, ale aj iných látok). Pretože naša najväčšia továreň na detoxikáciu organizmu je pečeň a pretože podľa čínskej medicíny je pečeň najaktívnejšia práve na jar, odporúčam všetkým začať s jarnou očistou tela. Je potrebné odstrániť nahromadené toxíny zo zimného obdobia a prebrať organizmus k činnosti zo zimnej letargie. Pokiaľ to neurobíme, môžeme sa spoľahnúť, že sa v čo najbližšej dobe objaví jarná únava, práve vďaka oslabenej činnosti pečene, ktorá nedokáže odstrániť nazbierané škodliviny.

Ešte si prečítajte:

V košíku nie sú žiadne produkty.