Zdravie

Objavte zdroj energie

Podľa čínskej medicíny sú obličky najdôležitejším orgánom v tele. Dlhotrvajúce choroby alebo vysiľujúci spôsob života môžu tento orgán úplne vyčerpať.

Objavte zdroj energie

Obličky zodpovedajú za celkové hospodárenie tela s vodou a riadia celú spodnú polovicu tela. Voda v nohách či v stehnách alebo opuch ako pri celulitíde sú dôsledkom oslabenia energie obličiek. Funkcia obličiek má vplyv aj na kvalitu kostí, duševnú činnosť, pamäť,  koncentráciu.

Čo poškodzuje obličky

Ťažké kovy majú vplyv na zníženie činnosti obličiek. Častým typom alergie, ktorá sa spája s obličkami, je alergia na ťažké kovy. Obyčajné olovo je vo vzduchu každého mesta, kam sa dostane z výfukových plynov áut. Ortuť a striebro v zubných výplniach, nikel v niektorých lacných ozdobách na okrasu ako sú retiazky, náramky, hodinky, prstene, náušnice. Ak trpíte zaťažením ťažkými kovmi, odporúčam užívať prípravok DIOCEL kvapky počas troch mesiacov.

Kruhy pod očami

Oslabenie obličiek zistíte pod očami, kde sú ich hlavné reflexné zóny. Na tomto mieste môžete mať tmavé kruhy alebo vankúšiky. Platí pravidlo, že čím je oslabenie obličiek väčšie, tým sú zmeny v oblasti pod očami výraznejšie. Ak odstránite vankúšiky pod očami pomocou plastickej chirurgie, určite tým neodstránite svoj problém s týmto párovým orgánom.

Ťažké kovy a alergia

Keď zistíte, že sa vám robí vyrážka od vašej retiazky alebo hodiniek, mali by ste sa zamyslieť nad svojimi obličkami a dopriať im regeneračnú kúru. Najmä ak trpíte alergiou na ťažké kovy. Väčšinou zle reagujeme na nikel, ktorý sa pridáva do železa. Odporúčam bylinný nápoj Smilax lekársky, ktorý si kúpite u nás v DIOCHI. Odporúčam tiež pitie bylinného nápoja Achyrocline satureioides, ktorý predávame v našom e-shope aj v kamenných obchodoch. Má regeneračný vplyv na obličky a pečeň, eliminuje riziko vzniku alergií vo všetkých formách.

Trpíte strachom?

Poškodenie obličiek alebo ich znížená funkcia a energetická disharmónia môže byť príčinou zvýšeného strachu alebo fóbií. A naopak, zvýšené vystavenie našej psychiky strachu pre nás môže znamenať oslabenie v oblasti obličiek. Pri regenerácii využite silu kvapiek DIOCEL. Spočiatku sa môže strach ešte prehĺbiť, ale to je zvyčajná reakcia organizmu.  Potom nasleuje obrat a strach sa oslabuje. Všetko akoby sa pohybovalo dozadu a plávalo po vlnách zhoršenia a následného zlepšenia. Nakoniec sa však náš zdravotný stav upevní a zistíme, že to, čoho sme sa báli, je úplne neškodné a nespôsobuje nám už žiadny strach.

Náš tip pre krásne vlasy

Aj predčasné šedivenie a vlasy bez lesku, lámavé, vypadávajúce akoby „prašivejúce“, sú v konečnom dôsledku signálom oslabených obličiek. Keď oživíme energetiku obličiek prípravkami DIOCEL a DIOCEL BIOMINERÁL, zlepší sa vstrebávanie minerálov a vlasy skrásnejú.

Autor: Vladimír Ďurina

Ešte si prečítajte:

V košíku nie sú žiadne produkty.