Krása

Krásne vlasy vďaka prírodným produktom

Nezabúdajte, že krása vlasov začína vo vnútri a žiadna vlasová kozmetika vám nemôže nahradiť vaše stravovacie návyky, ktoré majú najväčší vplyv na kvalitu a vzhľad vašich vlasov.

Krásne vlasy vďaka prírodným produktom

Mali by ste veľa piť, najmä čistú vodu, najlepšie obohatenú o rastlinné výťažky. Vyhýbajte sa minerálkam a sladeným nápojom. Ak pijete minerálky dlhodobo, zaťažujú obličky a cukor oslabuje organizmus prekyslením. Sladené nápoje obsahujú mnoho chemických látok, ktoré telu tiež neprospievajú.

Silné a husté vlasy

Prípravok DIOCEL kvapky obsahuje fytolátky, ktoré posilňujú nielen vlasy, ale priaznivo ovplyvňujú aj kvalitu nechtov, kostí a zubov. Navyše bojujú proti alergii a chránia pred strachom. Ak potrebujeme dopriať našim vlasom poriadnu regeneračnú kúru, skombinujme prípravok DIOCEL kvapky s užívaním výživového doplnku DIOCEL BIOMINERÁL kvapky, ktorý je zdrojom minerálov pre celý organizmus. Obsahuje koloidné minerály, ktoré dokáže naše telo dokonale vstrebať a využiť. DIOCEL BIOMINERÁL spomaľuje starnutie, vyživuje celý organizmus, pôsobí proti nedostatočnej minerálnej výžive tkanív. Počas horúcich dní a športovania si z neho môžeme pripraviť energetizujúci iónový nápoj.

Sila bylín pre ženy

Semená senovky gréckej obsahujú enzýmy, ktoré podporujú vyživovanie vlasových korienkov. Senovka navyše obsahuje mnoho fytoestrogénov, ktoré synergicky dopĺňajú ďalšie fytohormóny v prípravku ESTROZIN kvapky, ktorý som vytvoril na harmonizáciu ženského hormonálneho systému. Preto pravidelným užívaním tohto prípravku pozitívne ovplyvňujeme činnosť štítnej žľazy aj obličiek. Docielime tak, že nám budú rásť krásne vlasy, zabránime ich predčasnému vypadávaniu a šediveniu, zlepšíme ich kvalitu a lesk, obmedzíme štiepenie a podporíme ich hustotu.

TOP 5 rád pre zachovanie krásnych vlasov

  1. Základom je správna strava bohatá na zeleninu a ovocie, chudobná na cukor a mäso.
  2. Sušič na vlasy, horúce nátačky alebo kulmu používajte len veľmi krátko a horúci vzduch nefúkajte do vlasov priveľmi zblízka.
  3. Poškodené vlasy vysúšajte prirodzene.
  4. Trvalá ondulácia, farby na vlasy alebo odfarbovače môžu poškodiť vlasy aj pokožku, preto dodržiavajte presný návod na ich použitie.
  5. Keď použijete klasické farby, pre obmedzenie ich vedľajších účinkov užívajte ESTROZIN kvapky, ktorý vám pomôže k regenerácii vlasov.

Autor: Vladimír Ďurina

Ešte si prečítajte:

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

V košíku nie sú žiadne produkty.