Vaše príbehy

„Dala som STOP zápalu dutín“

Spolu s manželom užívame prípravky DIOCHI v podstate od založenia spoločnosti, teda asi 11 rokov. Dá sa povedať, že sme sa vďaka nim preliečili od hlavy po päty.

Začnem svojimi dutinami, ktoré mi operovali, pretože som tam mala cystu. Bola som na liečení v Tatrách. Tam mi povedali, že mám chronický zápal dutín a že budem mať problémy, ak si nedám pozor. A tak som si povedala: „Žiadne problémy nepripustím!“ Máme predsa naše DIOCHI, ktoré som v tom čase už začala testovať. Obľúbila som si Baktevir, Sagradin a  Astofresh kvapky. Užívam ich podľa potreby a od vtedy nepotrebujem lekárske služby ORL.
Teraz sme s manželom v dôchodkovom veku, kadečo na nás číha. Napríklad s kapsulami VISTA CLEAR sme si preliečili kosti, kĺby, šľachy, svaly a oči. Oči najmä manžel, ktorému zistili pri preventívnej prehliadke zvýšený tlak očného pozadia. Po poslednej kontrole v minulom mesiaci mu primárka oznámila, že sa očný tlak pekne upravil, oči sú celkovo v lepšom stave a s výsledkom bola veľmi spokojná. Kvapky do očí, ktoré má predpísané, má síce užívať ďalej, ale v tomto prípade zabral pravdepodobne Tromboserin.
Môj manžel nemal päť rokov po sebe v norme krvné výsledky. Tento rok v júni sa to prekvapujúco zlepšilo a nastal pravý opak. Vo svojich 66 rokoch mal všetky výsledky v norme.  Lekárka sa vyjadrila, že také výsledky u pacientov v jeho veku ešte nevidela.

„Cvičím jogu, súčasne beriem produkty DIOCHI,
ktoré mi vždy na mieru ušije pán Ďurina.“

V poriadku je aj tlak krvi, echo srdca, USG vnútorných orgánov.
Ja si týmito vynikajúcimi produktami udržiavam borélie v norme. Nemusela som brať dva roky antibiotiká ako mi navrhovala lekárka. Moja štítna žľaza je tiež zlepšená, raz denne si ju natieram ESTROZIN krémom. Vlasy mi už takmer nevypadávajú.
Pridala som navyše jogu a súčasne ďalej užívam produkty, ktoré mi vždy na mieru ušije pán Ďurina. Viem si poradiť so svojimi ťažkosťami pomocou „fľaštičiek“ DIOCHI.
Veľa sa dočítam v časopise Sféra, na ktorý sa vždy teším. Takže ak budem mať veľmi dobrú náladu, pôjdem sa len tak prejsť k mojej lekárke, aby nezabudla ako vyzerám. Vďaka všetkým, ktorí sa podieľajú na výrobe týchto prípravkov. Hlavné poďakovanie odo mňa a od môjho manžela patrí pánovi Vladimírovi Ďurinovi, ktorý nám svojou múdrosťou a šikovnosťou pomáha dožiť svoj život bez liekov a neustáleho naháňania sa po lekároch v jednom kolotoči, z ktorého sa už nedá ujsť.
Zatiaľ lieky vôbec nepotrebujem…

AUTORKA: Zita

Ďalšie odporúčané produkty:

Ešte si prečítajte:

V košíku nie sú žiadne produkty.