Psychológia

Byliny pre školákov

Má vaše dieťa problémy v škole? Pociťuje strach, je agresívne, smutné? Poradím vám, ako ako je možné pomocou fytoterapie priaznivo ovplyvniť činnosť mozgu aj celého tela.

Bylinky pre deti

Bylinky pre deti

Ak má vaše dieťa problémy v škole, nezúfajte. Snažte sa mu vyjsť v ústrety tak, že ho podporíte a doma mu vytvoríte perfektné prostredie. Ak ste urobili všetko, poradím vám, ako je možné pomocou fytoterapie priaznivo ovplyvniť činnosť mozgu a celého tela. Uvádzam päť základných možností, kam môžete zaradiť svoje dieťa. Vyberte si z nich opis, ktorý je najvernejší, hľadajte v ňom čo najviac zhodných znakov.

1. Typ – obličky – močový mechúr

Vaše dieťa trpí opakovanými angínami, lekár už uvažoval nad tým, že mu vyberie krčné mandle. Je skôr bojazlivé, má strach. Má alebo malo problémy s udržaním moču. Pod očami máva výraznejšie tmavé kruhy alebo dokonca menšie vankúšiky. Má ekzém v oblasti za kolenami, studené a vlhké dlane.

Vhodné prípravky DIOCHI: DIOCEL kvapky – obličky, močový mechúr, DIOCEL biominerál – zdroj koloidných minerálov, ASTOFRESH kvapky – dýchacie cesty, kašeľ, imunita
Vhodné bylinné nápoje DIOCHI: Achyrocline satureioides

2. Typ – pečeň – žlčník

Často sa hnevá, je imulzívne, nosí okuliare, má slabší zrak. Opakovane si natiahlo niektorú šľachu na nohe a ľahko si podvrtne členok. Bielka jeho očí sú skôr žltkasté, má rôzne ekzémy po celom tele. Chutí mu kyslé, trpí obezitou.

Vhodné prípravky DIOCHI: DETOXIN kvapky – detoxikácia pečene a žlčníka, VISTA CLEAR kapsuly – pečeň, žlčník, oči, ASTOMIN – kvapky – žalúdok, slezina, pankreas, NERVAMIN kvapky – nespavosť, stres
Vhodné bylinné nápoje DIOCHI: Achyrocline satureioides, Citrónová tráva, Slamiha piesočná

.

3. Typ – žalúdok – slezina s pankreasom

Dieťa má problém vcítiť sa do situácie iných ľudí, chýba mu empatia. Neznáša hluk, prekážajú mu silné vône a pohľad do ohňa. Keď je samé, pospevuje si. Väčšinou máva chuť na sladké. Je diabetik.

Vhodné prípravky DIOCHI: ASTOMIN kavpky – žalúdok, slezina, pankreas, ASTOFRESH kvapky – dýchacie cesty, kašeľ, imunita
Vhodné bylinné nápoje DIOCHI: Wendyta calysina

ASTOMIN-diochi-slovakia-na-žalúdok,-slezinu-a-pankreas

4. Typ – pľúca – hrubé črevo

Dieťa máva problém so stolicou, často ho trápi zápcha, máva bolesti ramenných kĺbov. je smutné a nesmelé. často trpí chrípkou a dýchacími problémami. Pod očami akoby malo zvýraznené trojuholníky.

Vhodné prípravky DIOCHI: BAKTEVIR kvapky – pľúca, hrubé črevo, ASTOFRESH kvapky – dýchacie cesty, kašeľ, imunita, DEVIRAL plus kapsuly – vírusy, baktérie
Vhodné bylinné nápoje DIOCHI: Ruža stolistá, Čiernohlávok obyčajný, Achyrocline satureioides

BAKTEVIR-diochi-slovakia-na-chrípku-a-nachladnutie,-na-pľúca-a-hrubé-črevo

5. Typ – srdce – tenké črevo

Dieťa je veselé, stále sa smeje. Od narodenia trpí poruchou srdca, má problémy s učením, nie je schopné sústrediť sa. Učenie mu nejde do hlavy. Je dysgrafik, teda trpí špecifickou poruchou grafického prejavu. Alebo je dyslektik, čo sa prejavuje najmä poruchami čítania.

Vhodné prípravky DIOCHI: VENISFÉR kvapky – srdce, cievy, pamäť, ASTOMIN kvapky – slezina, žalúdok, NERVAMIN kvapky – nespavosť, stres

VENISFÉR-diochi-slovakia-na-srdce-a-cievy

Autor: Vladimír Ďurina

Ešte si prečítajte:

V košíku nie sú žiadne produkty.