Adventný kalendár

23. OKIENKO

Súťažíte o 5x tričko s logom DIOCHI

Objavte LIPODESTRON – pečeň, žlčník, zdroj energie

Na harmonizáciu metabolizmu laboratóriá DIOCHI vyvinuli bylinný prípravok Lipodestron – pečeň, žlčník, zdroj energie. Je vhodný pri udržiavaní štíhlej línie a na posilnenie organizmu. Obsahuje fytohormóny a kofeín, harmonizuje metabolizmus tukov, regeneráciu svalov a vitalitu. Obsahuje prírodné antioxidanty a fytolátky, ktoré pôsobia pri spomaľovaní predčasného starnutia. Extrakt z liečivej byliny Alpinia officinarum je vhodný pri udržiavaní dobrej kondície pamäte, sliznice žalúdka a čriev. Udržte si sviežosť a buďte plní života.

Súťažná otázka

V dnešnej súťaži bude až 5 výhercov, ktorí získajú naše pohodlné, bavlnené tričká s logom DIOCHI v rôznych farbách a veľkostiach.

Odpovedzte na súťažnú otázku: V ktorej oblasti tela najviac priberáme? Pomôcku nájdete v tomto článku: https://diochi.sk/pohyb-nie-je-na-nic/

Odpovede posielajte počas celého 23. decembra 2021 do polnoci vyplnením formulára pod týmto článkom alebo na náš e-mail sutaz@diochi.sk, do predmetu napíšte 23. december. Víťaza z dvadsiateho tretieho dňa Adventného kalendára sa dozviete na tomto mieste už 24. decembra. Výhercu budeme kontaktovať mailom.

Odoslaním dotazníka alebo e-mailu s odpoveďou na otázku v našom Adventnom kalendári plnom výhod súhlasíte s pravidlami súťaže, ktoré nájdete tu: https://diochi.sk/pravidla-sutaze-adventny-kalendar-plny-vyhier-2021/

Správna odpoveď: v oblasti brucha
Výhercovia: Veronika Veselovská, Kornélia Prachárová, Martina Sabová, Monika Maťková, Jana Bednárová

  • AKCIA – Podpora trávenia

   Detoxin kvapky so zľavou 40% 66,55

   Kúpte Intocel kapsuly – správny metabolizmus, Supracid kapsuly – pálenie záhy, prekyslenie a k tomu získate Detoxin kvapky – detoxikácia pečene a žlčníka so zľavou 40 %

   Intocel kapsuly – podporuje regeneráciu pečene a žlčníka, prispieva k lepšiemu stavu kĺbov, kostí, svalov, zlepšuje stav ciev, pokožky, vlasov, nechtov a obsiahnuté triesloviny zabraňujú ukladaniu tukov v cievach.

   Supracid kapsuly – udržiava rovnováhu medzi kyselinami a zásadami, podporuje správnu funkciu štítnej žľazy, má antibakteriálne, antivírusové účinky a účinne pôsobí pri ochoreniach kĺbov.

   Detoxin kvapky – zbavuje telo toxínov a jedovatých splodín, eliminuje vplyv alergií na pokožku, zmierňuje ekzémy, upravuje cholesterol a upokojuje psychiku.

  • AKCIA – Prekyslený organizmus

   -60% Diocel Biominerál kvapky 67,70

   Kúpte Supracid kapsuly – pálenie záhy, prekyslenie, Gerocel kapsuly – ochrana buniek, odbúrava ťažké kovy a k tomu získate Diocel Biominerál kvapky – zdroj koloidných minerálov so zľavou 60 %

   Supracid kapsuly – udržiava rovnováhu medzi kyselinami a zásadami, zdroj minerálov zo sépie, najmä: vápnik, horčík, fosfor. Odstraňuje prekyslenie organizmu, podporuje správnu funkciu štítnej žľazy, má antibakteriálne, antivírusové účinky, priaznivo vplýva na trávenie – vhodný pri redukčných diétach. Vďaka minerálom a stopovým prvkom je elixírom.

   Gerocel kapsuly – pôsobí antioxidačne a antivírusovo, spomaľuje starnutie – dodáva energiu, sťahuje ťažké kovy z tela, zlepšuje trávenie – obsahuje veľa enzýmov, 60 minerálov a fytolátok posilňuje energetickú sieť človeka.

   Diocel Biominerál kvapky – zdroj prírodných koloidných minerálov v organickej forme, podporuje zdravý stav kostí, kĺbov, svalov, zubov, vlasov. Až 92 % vstrebateľnosť vyše 60 minerálov, napomáha udržiavať alkalické prostredie krvi, prispieva k fyzickej a duševnej vitalite.

  Ešte si prečítajte:

  V košíku nie sú žiadne produkty.