Adventný kalendár

20. OKIENKO

Súťažíte o 3x Diovital mini – nápoj plný energie a 3x kovové pero s logom DIOCHI

Diovital je nápoj plný energie

Vhodný je ako náhrada káva pre študentov, manažérov, pri psychickom a fyzickom vypätí. Obsahuje rastliny matcha, moringa a citrónovník, ktoré vás osviežia a dobijú energiou. Všetky tri rastliny sú plné vitamínov, minerálov, enzýmov a omladzujúcich antioxidantov. Túžite byť plní energie, dobrej nálady a odolnejší voči stresu? Doprajte si šálku nápoja Diovital každý deň ráno namiesto kávy.

Súťažná otázka

V dnešnej súťaži budú 3 výhercovia, ktorí od nás dostanú Diovital mini – nápoj plný energie a kovové pero s logom DIOCHI.

Odpovedzte na súťažnú otázku: Akými spôsobmi sa dá pripraviť nápoj Diovital? Odpoveď nájdete vo videu nižšie.

Odpovede posielajte počas celého 20. decembra 2021 do polnoci vyplnením formulára pod týmto článkom alebo na náš e-mail sutaz@diochi.sk, do predmetu napíšte 20. december. Víťaza z dvadsiateho dňa Adventného kalendára sa dozviete na tomto mieste už 21. decembra. Výhercu budeme kontaktovať mailom.

Odoslaním dotazníka alebo e-mailu s odpoveďou na otázku v našom Adventnom kalendári plnom výhod súhlasíte s pravidlami súťaže, ktoré nájdete tu: https://diochi.sk/pravidla-sutaze-adventny-kalendar-plny-vyhier-2021/

Správna odpoveď: 1. horúci nápoj, 2. smoothie, 3. ryžová kaša, 4. (krém) cupcakes
Výhercovia: Helena Kyjaková, Denisa Holovčáková, Silvia Fačkovcová

  • AKCIA – Zdravé cestovanie

   -50% zľava na CDF kapsuly 72,40

   Kúpte DIOVITAL – antioxidant, kardiovaskulárny systém, Sagradin kvapky – imunita, prírodné antibiotikum a k tomu získate CDF kapsuly – podporuje udržiavanie kolagénu v bunkách a vstrebávanie vápnika so zľavou 50 %.

   DIOVITAL – bohatý na EGCG – má antioxidačné účinky. Pre správnu funkciu imunitného systému, napomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi. Vplýva na normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému, telesnú hmotnosť, metabolizmus lipidov. Náhrada kávy pre študentov, manažérov, pri psychickom a fyzickom vypätí.

   SAGRADIN kvapky – vhodný pri horúčkach, paradentóza (vnútorne + potieranie ústnej dutiny), chráni pred herpesvírusmi, vhodný pri žalúdočných a črevných problémoch, zastavuje povrchové krvácanie, zaceľuje rany, silné antibakteriálne, antivírusové, protiplesňové účinky.

   CDF kapsuly – chráni pred starnutím – obsahuje vitamíny krásy – C, D, B2, zdroj vitamínu C s postupným uvoľňovaním – ESTER – C, priaznivo vplýva na srdcovo cievny systém a na krvný tlak, antioxidanty a RESVERATROL chránia bunky pred poškodením vonkajšími radikálmi, podporuje udržiavanie kolagénu v bunkách, vstrebávanie vápnika.

  • DIOVITAL 5ks

   osvieženie, vitalita 8,30

   matcha, moringa, citrónovník

   Rastliny matcha, moringa a citrónovník pre vaše osvieženie a vitalitu laboratóriá DIOCHI spojili do jedného produktu Diovital. Pripravíte si z neho osviežujúci nápoj. Matcha, moringa, citrónovník obsahujú vitamíny, minerály, enzýmy a antioxidanty

   • náhrada kávy pre študentov, manažérov, pri psychickom a fyzickom vypätí
   • zdroj vitamínov (vitamín A, C) a minerálov (vápnik, železo, draslík, horčík, zinok)

  Ešte si prečítajte:

  V košíku nie sú žiadne produkty.