Adventný kalendár

19. OKIENKO

Súťažíte o 4x sviatočnú návliečku na vankúš 40×40 cm a 4x zápisník s logom DIOCHI

 

Bazalka pravá je všestranná bylina

Liečivú bylinu bazalku pravú bylinkári využívajú na upokojenie v období stresu a napätia. Prináša uvoľnenie aj lepší spánok. Vhodná je aj na harmonizáciu trávenia, keď potrebujeme povzbudiť nielen chuť do života, ale aj aj do jedla. Užíva sa čerstvá, výluh alebo ako esenciálny olej. Je talianskym národným korením a milujú ju všetci labužníci.

Súťažná otázka

V dnešnej súťaži budú až 4 výhercovia, ktorí vyhrajú sviatočné návliečky na vankúš a zápisník s logom DIOCHI. Rozmery návliečky sú 40×40 cm.

POZOR! Podmienkou účasti v tomto okienku je dať LIKE (Follow) na našu facebookovú stránku @diochislovakia (https://www.facebook.com/DiochiSlovakia) a odpovedať na súťažnú otázku.

Súťažná otázka: Ktorý prípravok je vhodný pri nespavosti a obsahuje esenciálne oleje?

Odpovede posielajte počas celého 19. decembra 2021 do polnoci vyplnením formulára pod týmto článkom alebo na náš e-mail sutaz@diochi.sk, do predmetu napíšte 19. december. Víťaza z devätnásteho dňa Adventného kalendára sa dozviete na tomto mieste už 20. decembra. Výhercu budeme kontaktovať mailom.

Odoslaním dotazníka alebo e-mailu s odpoveďou na otázku v našom Adventnom kalendári plnom výhod súhlasíte s pravidlami súťaže, ktoré nájdete tu: https://diochi.sk/pravidla-sutaze-adventny-kalendar-plny-vyhier-2021/

Správny odpoveď: Nervamin
Výhercovia: Lenka Čajová, Vladimíra Ďuriačová, Marek Ratulovský, Monika Galányiová

    Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

    Ešte si prečítajte:

    V košíku nie sú žiadne produkty.