Adventný kalendár

17. OKIENKO

Súťažíte o 5x silikónové rukavice a 5x Intocel kvapky – očista čriev, podpora trávenia

Dobrá imunita je základ

„Dobrá imunita je úplným základom. Pri diagnostikách sa zvyčajne stretávam s tým, že sú to prevažne ženy, ktoré strážia celé rodiny. Trochu lepšia situácia je u podnikateľov, ale mnoho ľudí sa o seba veľmi nestará. Nesprávny životný štýl, nadváha, nedostatok pohybu, zlá výživa. Cvičenie v posilňovni nestačí – nestačí užívať proteíny a starať sa  len o svaly. Cvičením sa síce meridiány môžu čiastočne harmonizovať, ale má to svoje limity. Je dôležité starať sa o seba stále a nie až vtedy, keď vznikne nejaký problém. Keď sme realizovali diagnostiky na konci februára, bolo vidieť, že ľudia majú všeobecne nedostatok energie, hodnoty spadli pod zvyčajný priemer,“ hovorí bioterapeut Vladimír Ďurina, autor produktov značky DIOCHI.

Súťažná otázka

V dnešnej súťaži bude až 5 výhercov, ktorí získajú túto šikovnú tepluvzdornú silikónovú rukavicu a Intocel kvapky – očista čriev, podpora trávenia. Veľkosť rukavice je univerzálna a farba oranžová alebo zelená.

Odpovedzte na súťažnú otázku: Pri akej činnosti využijete našu silikónovú rukavicu?

Odpovede posielajte počas celého 17. decembra 2021 do polnoci vyplnením formulára pod týmto článkom alebo na náš e-mail sutaz@diochi.sk, do predmetu napíšte 17. december. Víťaza zo sedemnásteho dňa Adventného kalendára sa dozviete na tomto mieste už 18. decembra. Výhercu budeme kontaktovať mailom.

Odoslaním dotazníka alebo e-mailu s odpoveďou na otázku v našom Adventnom kalendári plnom výhod súhlasíte s pravidlami súťaže, ktoré nájdete tu: https://diochi.sk/pravidla-sutaze-adventny-kalendar-plny-vyhier-2021/

Správna odpoveď: varení, pečení, grilovaní
Výhercovia: Adrián Kubica, Henrieta Gregorová, Peter Vejčík, Katarína Bakayová (náhradný výherca: Anna Dorčáková), Dalibor Piška

  • AKCIA – Ženský balíček

   -50% zľava na Estrozin kvapky 56,75

   Kúpte Cytonic kapsuly – pre ženskú krásu a vitalitu, Estrozin kvapky – ženský hormonálny systém a k tomu získate druhé Estrozin kvapky so zľavou 50 %.

   CYTONIC kapsuly – chráni pokožku pred pigmentovými fľakmi, obmedzuje vplyv návalov v klimaktériu. Pozitívne pôsobí na srdce a krvný tlak. Vhodný pri leukémii, chráni pred artritídou, reumatizmom, osteoporózou.

   ESTROZIN kvapky – upravuje menštruačný cyklus, elixír pre ženy – dodáva pocit ženskosti a sviežosti, životabudič. Vhodný pri neplodnosti a v klimaktériu, chráni svaly a kosti pred degeneráciou, posilňuje vlasy a nechty. Môžu ho užívať aj muži.

  Ešte si prečítajte:

  V košíku nie sú žiadne produkty.