Adventný kalendár

15. OKIENKO

Súťažíte o 3x 2ks vianočných chňapiek (červené a zelené) a 3x katalógy produktov

Strava pre srdce

Aby sme ochránili svoje srdce, odborníci odporúčajú stravovať sa zdravo. Najmä vyhýbať sa konzumácii potravín s vysokým podielom tuku, soli a cukru. Oblúkom obchádzať aj cholesterolové bomby, ktorými sú slanina, údeniny, kurča s kožou, vyprážané jedlá, majonézové šaláty, vnútornosti. Mali by sme znížiť spotrebu syrov s vysokým obsahom tuku. Úplne nevhodné sú stužené margaríny, namiesto nich radšej požívajte maslo. Namiesto plnotučných výrobkov si kupujte polotučné alebo nízkotučné. Cukor nahrádzajte medom, ktorý obsahuje vzácne minerály, enzýmy a látky znižujúce krvný tlak.

Súťažná otázka

V dnešnej súťaži budú až 3 výhercovia, ktorí získajú každý po 2 kusy vianočných chňapiek v zelenej alebo červenej farbe a k tomu katalóg produktov DIOCHI.

POZOR! Podmienkou účasti v tomto okienku je prihlásiť sa na odber nášho youtube kanála a odpovedať na súťažnú otázku. Stačí keď kliknete na tento odkaz a dáte Odoberať: https://www.youtube.com/channel/UCZXmYb5e5KS3G_tEpqfuSvA?sub_confirmation=1

Súťažná otázka: Ktorý videorecept na našom youtube kanáli DIOCHI SK máte najradšej?

Odpovede posielajte počas celého 15. decembra 2021 do polnoci vyplnením formulára pod týmto článkom alebo na náš e-mail sutaz@diochi.sk, do predmetu napíšte 15. december. Víťaza z pätnásteho dňa Adventného kalendára sa dozviete na tomto mieste už 16. decembra. Výhercu budeme kontaktovať mailom.

Odoslaním dotazníka alebo e-mailu s odpoveďou na otázku v našom Adventnom kalendári plnom výhod súhlasíte s pravidlami súťaže, ktoré nájdete tu: https://diochi.sk/pravidla-sutaze-adventny-kalendar-plny-vyhier-2021/

Výhercovia: Vladimíra Ďuriačová, Zuzana Mituchová, Jana Šimová

  • AKCIA – Prekyslený organizmus

   -60% Diocel Biominerál kvapky 67,70

   Kúpte Supracid kapsuly – pálenie záhy, prekyslenie, Gerocel kapsuly – ochrana buniek, odbúrava ťažké kovy a k tomu získate Diocel Biominerál kvapky – zdroj koloidných minerálov so zľavou 60 %

   Supracid kapsuly – udržiava rovnováhu medzi kyselinami a zásadami, zdroj minerálov zo sépie, najmä: vápnik, horčík, fosfor. Odstraňuje prekyslenie organizmu, podporuje správnu funkciu štítnej žľazy, má antibakteriálne, antivírusové účinky, priaznivo vplýva na trávenie – vhodný pri redukčných diétach. Vďaka minerálom a stopovým prvkom je elixírom.

   Gerocel kapsuly – pôsobí antioxidačne a antivírusovo, spomaľuje starnutie – dodáva energiu, sťahuje ťažké kovy z tela, zlepšuje trávenie – obsahuje veľa enzýmov, 60 minerálov a fytolátok posilňuje energetickú sieť človeka.

   Diocel Biominerál kvapky – zdroj prírodných koloidných minerálov v organickej forme, podporuje zdravý stav kostí, kĺbov, svalov, zubov, vlasov. Až 92 % vstrebateľnosť vyše 60 minerálov, napomáha udržiavať alkalické prostredie krvi, prispieva k fyzickej a duševnej vitalite.

  • BIOCER

   dobré trávenie, správny metabolizmus, detoxikácia 16,10

   dobré trávenie, správny metabolizmus, detoxikácia

   • Kráľovský ocot vyrobený z červeného vína s výťažkami zo 17-tich bylín a sibírskej huby Čagy
   • má červenú granátovú farbu a vynikajúcu chuť, pre ktorú si ho zamiluje každý milovník špecialít
   • Čaga – ryšavec šikmý – sa v tradičnej čínskej medicíne využíva na silnú imunitu, harmonizáciu tráviaceho a nervového systému, uvoľnenie stresu
   • estragón podporuje normálnu chuť do jedla
   • koriander napomáha vstrebávaniu toxínov a udržiavaniu rovnováhy plynov v tráviacom trakte
   • citrónová tráva priaznivo pôsobí na detoxikáciu, plesne, baktérie
   • alojzia trojlistá je vhodná pri strese aj migréne, upokojuje nervový systém a trávenie
   • vhodný nápoj pri redukčných diétach a detoxikácii organizmu

  Ešte si prečítajte:

  V košíku nie sú žiadne produkty.